TALARIA RESORT & SPA to pierwszy w Polsce obiekt hotelowy Wellness & SPA, którego oferta pobytowa stworzona została z myślą o kobietach. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie Panie!

Talaria Resort & Spa położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina. Oferuje swoim Gościom zakwaterowanie w 45 komfortowych pokojach i apartamentach w Pałacu, Pawilonie Parkowym i Pawilonie Żywiołów, trzy restauracje: Sophie & Susanne oraz First Lady i kawiarnię Catherine, dostęp do strefy my SPA liczącej sobie 1000 m2 (basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sala cardio, sauny: kamienna, infrared, parowa, domek ziołowy, hammam, bania nad stawem, dwanaście gabinetów zabiegowych), liczne ścieżki biegowe i spacerowe, domek do apiterapii, chatę grillową oraz mini – zoo.

Otoczony pięknymi stawami i zielenią 25- hektarowego parku, XIX- wieczny Pałac w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Zabytek pozostawiony przez lata bez opieki, teraz otrzymał nowe życie.

Talaria Resort & SPA to coś więcej niż pokoje i SPA. To miejsce stworzone z myślą o naszych Gościach. Talaria inspiruje codziennie nowymi pomysłami aktywności, kuchni wellness. Każdy z Gości znajdzie dla siebie coś innego: może aktywnie spędzić czas, poradzić się specjalisty, spędzić czas ze znajomymi, zrelaksować się na masażu, poleniuchować i dokończyć jedną z tych wyczekiwanych książek…

W Talarii można poczuć smak domowego soku z malin, ale również delektować się szampanem. Obiekt spełni potrzeby Gości, którzy potrzebują chwili wytchnienia od obowiązków, ale również poszukują miejsca na organizację spotkania biznesowego czy niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Przebywając tutaj doświadcza się ciszy i spokoju – tu słychać szum traw, szelest liści, śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem, a przy dobrej pogodzie nawet własne myśli.

Nazwa „TALARIA” nawiązuje do starogreckiego określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga – posłańca – Hermesa. „TALARIAE” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” drogach i ścieżkach życia.

www.talaria.pl

Resort & Spa Talaria

ADRES

Trojanów 158, 08-455 Trojanów